Fórum o tramvajové trati MSTS MHD OLOMOUC -

**********Svůj dotaz zařaďte prosím do nějakého již vytvořeného tématu, nová témata a nepodepsané příspěvky budou kvůli přehlednosti smazána!**********

Fórum o tramvajové trati MSTS MHD OLOMOUC -> 7. O trati - dotazy, pochvaly, návrhy na aktivity atp. - psát mohou i neregistrovaní -> Aktivity k trati MSTS MHD OLOMOUC

První | Předchozí | 1, 2, 3, 4

1. mstsolomouc
    Administrátor

Věk: 31
    Založeno: 5. 11. 2007 23.52
    # 26. 2. 2009 22.28 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.6
    pingu93 napsal:
    Tak co? Jdeš k nám? Já tě budu očekávat.
    Odpověděl jsem ti soukromou zprávou.

Admin Jenda MSTS.
    Nepodepsané příspěvky budou smazány!
  2. Hafan
    Neregistrovaný
    # 19. 3. 2009 18.10 | Aktivita s "chcíplinou" | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.7
    Napadlo mě - nešlo by udělat aktivitu, kde bych dojel na nějakou zastávku a předemnou by byla tramvaj, která by tam umřela a já ji musel odtáhnout do vozovny :)? Myslím si, že by to bylo zajímavý ;)
  3. petr95
    Uživatel

Věk: 22
    Založeno: 29. 11. 2008 16.39
    # 19. 3. 2009 20.13 | Odpovědět Windows Vista Opera 9.63
    Hafan napsal:
    Napadlo mě - nešlo by udělat aktivitu, kde bych dojel na nějakou zastávku a předemnou by byla tramvaj, která by tam umřela a já ji musel odtáhnout do vozovny :)? Myslím si, že by to bylo zajímavý ;)

To by bylo napínavý.
  4. rysanek.kubca
    Uživatel

Věk: 23
    Založeno: 30. 11. 2008 10.50
    # 9. 4. 2009 23.45 | Odpovědět Windows XP MSIE 7.0
    Bylo by zajímavý udělat tramvajovou trať na Svatý Kopeček a pak třeba i linku č. 11 :D

5. Martin Mikulenk
    Neregistrovaný
    # 14. 5. 2009 16.55 | Nova aktivita vykolejeneho vozu | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.10
    Dobrý den!
    MSTS Olomouc je bezvadná trať ale napadlo mě že by to chtělo nejaké služební jízdy. Tak mě napadlo že třeba dejme tomu začnu kurs linky 4 Nová ulice - Pavlovičky kde mám skončit ale tam vykolejila tramvaj mezi zastavkami pavlovičky pila a pavlovičky - V MSTS jsou na to praktické ty vyhýbky kde nikde nevedou. A napadlo mě že tam by se dalo parkující vozidlo a nasim ukolem by bylo tu jakože vykolejenou tramvaj vytáhnout na koleje a dojet s ní z Pavlovicek do Vozovny. V pavlovickach bych vjel na odstavnou kolej tam vyprihnul tu vykolejenou protoze ona by asi mela byt 1 vagon a ja 2. tak bych ji odprihl vycouval zajel za nastupni zastavku tam za sebou prehodil vyhybku zacouval pro tu odprihnutou a couval na konec smycky kde bych jel zase dopredu na zastavku a tam bych nabral kurs koncici na zastavce Zamecnicka a jel bych s tou vykolejenou i tou moji do Vozovny. Ja bych se to snazil udelatz akorat neumim udelat provoz a hlasky jak byly na vyukove misi.Zkousel jsem to v prohlizeni trate. Souprava napr. T3 R.P 153 a ta vykolejena treba T3 SUCS 142
  6. mstsolomouc
    Administrátor

# 14. 5. 2009 22.46 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.10
    Martin Mikulenka napsal:
    Dobrý den!MSTS Olomouc je bezvadná trať ale napadlo mě že by to chtělo nejaké služební jízdy...
    Nápady to jsou zajímavé, leč ne dle skutečnosti v Olomouci. Já se snažím dělat aktivity tak, aby byly co nejvíce podobné skutečnosti. V aktualizaci 5 už jsou připraveny aktivity kde se jede posilová tramvaj po fotbale (pak se z Fibichove až do vozovny jede "režijně" = bez cestujících). Dále je tam na lince 7 taky něco neobvyklého... prostě vše je to tak, jak se to děje ve skutečnosti. Pravidelná tramvaj málokdy odtahuje jinou, jen ji postrčí na nejbližší odstavné místo a pak si pro ni přijede služba z vozovny. Takto by vypadly už 2 spoje na jedné lince a to by byl problém (myslím že je jasné, jak to myslím). Ale neboj, aktualizace 5 přinese minimálně 4 zajímavé aktivity... jen mi dejte čas, teď dopisuju bakalářku a MSTS OLOMOUC mám pěkně v šuplíku, který otevřu až bude čas a nálada. A myslím že 20 aktivit co u tratě jsou vám snad musí zatím stačit, pokud ne, tvořte si vlastní...já neuměl taky vůbec nic a vidíte že to jde se naučit.........

Admin Jenda MSTS.
  7. petr95
    Uživatel

Věk: 22
    Založeno: 29. 11. 2008 16.39
    # 15. 5. 2009 20.31 | Odpovědět Windows Vista Opera 9.63
    [cite=Martin Mikulenk]Dobrý den!
    MSTS Olomouc je bezvadná trať ale napadlo mě že by to chtělo nejaké služební jízdy[/cite]
    Tak si ji vytvoř.Já si ji zkusím vytvořit.
  8. Rem
    Uživatel

Věk: 28
    Založeno: 24. 12. 2008 15.38
    # 16. 5. 2009 9.33 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.10
    petr95 napsal:
    Tak si ji vytvoř.Já si ji zkusím vytvořit.

Né každej má takové "dovednosti" jako ty. A nebo si jen nechce hru domrvit tak do ní a aktivit raději nezasahuje...

Jendo, mohl bych se Tě zeptat na ten výtrvor s linkou 11 a Svatým kopečkem? Ať i já neuvědomělý vím oč jde (nějaka parodie na plány DPO, šoto napad...)

Zajímavosti nejen z MHD
  9. mstsolomouc
    Administrátor

# 16. 5. 2009 9.56 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.10
    Rem napsal:
    Jendo, mohl bych se Tě zeptat na ten výtrvor s linkou 11 a Svatým kopečkem? Ať i já neuvědomělý vím oč jde (nějaka parodie na plány DPO, šoto napad...)
    To já ne, to rysanek.kubca . 11 je bus jezdící na Svatý Kopeček, proč to má na tramvaji je mi záhadou, asi si hrál...rozhodně nic takového neplánuji, stav kolejí zůstane jaký je teď. I když mě tuhle napadlo, že by se dalo vozovnou jakoby projet do "jiného světa", kde by byla třeba sci-fi trať . Tam bych se vyřádil, no možná to někdy zrealizuji .

Admin Jenda MSTS.
  10. lukáš
    Neregistrovaný
    # 23. 5. 2009 15.09 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.10
    Zdravím mám problém jel jsem 4 pav-nu-fib-nu-pav-nh nebo jak dojel jsem na NU a vyjel jsem podle JR a napsallo mi to uko nesplnen. a kdyz jsem se dival na hodnocení tak pry ukol jste nesplnili celý ale duvod tam nebyl
  11. mstsolomouc
    Administrátor

# 23. 5. 2009 18.05 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.10
    lukáš napsal:
    Zdravím mám problém jel jsem 4 pav-nu-fib-nu-pav-nh nebo jak dojel jsem na NU a vyjel jsem podle JR a napsallo mi to uko nesplnen. a kdyz jsem se dival na hodnocení tak pry ukol jste nesplnili celý ale duvod tam nebyl
    A jaktože ostatní ji dojeli? Teda REM určitě a to je spolehlivej tester... já ji projel asi 3x. Těžko říct, co si udělal špatně, aktivita je to těžká, tak to zkus znovu. Nesmíš odjet ani o sekundu dřív, ten den měl službu přísnej dispečer . Ani v podrobném vyhodnocení to nic nenapsalo???

Admin Jenda MSTS.
  12. Rem
    Uživatel

Věk: 28
    Založeno: 24. 12. 2008 15.38
    # 23. 5. 2009 21.57 | RE: | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.10
    Jop.
    Pravda, aktivita má dvě hoďky takže zas tak často ji nehraju ale pokaždé co jsem jel, jsem dojel. V nejbližší době ju zkusím project ale řekl bych že na nic nepříjdu (když mi dřív dohrát šla)

Zajímavosti nejen z MHD
  13. mstsolomouc
    Administrátor

# 23. 5. 2009 22.02 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.10
    Rem napsal:
    Jop.Pravda, aktivita má dvě hoďky takže zas tak často ji nehraju ale pokaždé co jsem jel, jsem dojel. V nejbližší době ju zkusím project ale řekl bych že na nic nepříjdu (když mi dřív dohrát šla)
    Já jsem teď v půlce, pařím o 106 a zatím pohoda ;) Nehrál jsem ji od vydání
    .

Admin Jenda MSTS.
  14. Vojtik
    Neregistrovaný
    # 15. 6. 2009 14.31 | Aktivita 4 VOZ-PAV-NU-PAV | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.11
    Dobrý den,
    pokud to zde již někdy bylo, tak se omlouvám, ale nemám to tady pročtený pořádně. Jde mi o aktivitu linka 4 VOZ-PAV-NU-PAV. Předesílám, že verzi Olomouce na DVD mám 2.01.09, k tomu staženou aktualizaci 4 a aktivitu "Večerní jízda na lince 4".

O co jde? Vyjedu s Variem dle pokynů z vozovny, na Náměstí Hrdinů si počkám na zelenou a projedu městem až do Pavloviček. Tam to otočím a po chvilce valím na Novou Ulici. A tady to začíná. Po vystoupení cestujících (příjezd cca 30 s před plánovaným, odjezd do smyčky na vteřinu přesně) popojedu na levou kolej před návěstidlo v poloze STŮJ. Volno má vedle stojící Anitra. Ta odjede a mě se blíží čas odjezdu. Ale návěstidlo mám pořád vesele na STŮJ (TAB nepomáhá, přehození výhybky taky ne) a volno si drží vedle stojící T3, co má odjezd až po mě. Takže já na vnitřní koleji stojí, stojím a stojím.... Což znamená konec aktivity.

Stává se to ještě někomu? Popř. neví někdo, jak na to vyzrát? Možná by pomohlo si couvnout, to ještě musím vyzkoušet.

Ale abych jen dedrbal, aktivity i samotná trať jsou povedené, člověk si naprosto perfektně zajezdí. Ježdění zdar.
  15. David
    Neregistrovaný
    # 17. 12. 2009 15.15 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.5.6
    jendo mám návrh na aktivitu: je zima a koleje jsou děsně namrzlé a ty musíš jet jen 20km/h a tak získáš zpoždění. souprava jedoucí před tebou vykolejí a dispečink nestihne náhlásit včas objíždku. Tak budeš muset čekat za vykolejenou soupravou než jí odstraní (cca 5 min.) nabereš dalších 5 min. zpoždění. a cestující na další zastávce si již začnou stěžovat ( něco jako babka v lince2 plné smůly ale výhrůžky) nakonec skončí tvoje směna a jedeš do garáže
  16. steve.steeeve
    Uživatel

Věk: 19
    Založeno: 17. 12. 2009 13.10
    # 17. 12. 2009 17.37 | RE: David | Odpovědět Windows XP Safari
    mno to bych měl lepší nápad, v tom tvém davide by se moc čekalo .... Jedete na jakékoliv lince mno a přijedete na zastávku a zjistíte že se mu třeba zasekly kolejovky ... Tož vás odchytnou a dáte ho do vleku a někam ho dovezete mno .... a to je cely

Steve
  17. mstsolomouc
    Administrátor

# 18. 12. 2009 14.45 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.16
    Vojtik napsal:
    ...Jde mi o aktivitu linka 4 VOZ-PAV-NU-PAV. Předesílám, že verzi Olomouce na DVD mám 2.01.09, k tomu staženou aktualizaci 4 aktivitu "Večerní jízda na lince 4"....
    U této aktivity je zvláště důležité nikde necouvat. Někteří z hráčů zde spojovali vozy ve vozovně a tím pobláznili traffic (=okolní doprava) a aktivita pak nešla dokončit. Pokud se stane, že ve smyčce má volno traffic a hráč ne, dá se to vyřešit couvnutím - ale rozhodně je vše nastaveno správně. Tedy pokud to ani po této radě nepůjde, tak to vzdej a jezdi jiné aktivity . Já si ji zkusím schválně projet a pak dám vědět.
    PS: příště bude vhodnější psát přímo do vlákna o aktivitě tady.

Admin Jenda MSTS.
  18. mstsolomouc
    Administrátor

# 18. 12. 2009 17.36 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.16
    mstsolomouc napsal:
    ale rozhodně je vše nastaveno správně.
    Mňo lépe řečeno "vše bylo nastaveno správně" ale z nějakého důvodu byl traffic opravdu poblázněný a špatně nastavený. Teď zkouším projet opravu a kdyžtak ji dám ke stažení. Ach jo, drbat se v rok staré aktivitě a bez poznámek o kurzech je dost těžký .

Admin Jenda MSTS.
  19. tomáš
    Neregistrovaný
    # 3. 12. 2010 21.03 | akivita | Odpovědět Windows XP MSIE 8.0
    nemohl by někdo udělat aktivitu ostrava a take je to dobré
  20. mstsolomouc
    Administrátor

# 3. 12. 2010 22.11 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.5.15
    tomáš napsal:
    nemohl by někdo udělat aktivitu ostrava a take je to dobré
    Moc nechápu dotaz. Jako myslíš aktivitu do tratě "Ostrava"? Toto je vlákno o trati Olomouc...

Admin Jenda MSTS.
  21. Damati
    Neregistrovaný
    # 31. 12. 2010 12.50 | Neředín | Odpovědět Windows XP Firefox 3.5.16
    tam je taky mislím 5 min přestávka ale je to supr na pavlovíčkách vžicky si za těch 14 min stihnu nakoupit mám obchod předbarákem
  22. mstsolomouc
    Administrátor

# 10. 4. 2011 13.49 | Odpovědět Windows 7 Firefox 3.6.16
    Damati napsal:
    tam je taky mislím 5 min přestávka ale je to supr na pavlovíčkách vžicky si za těch 14 min stihnu nakoupit mám obchod předbarákem

Přesně, nebo si můžeš číst knížku či noviny nebo se nasvačit :) Taky si služby dělám rád reálně. Doufám, že se mi do nové verze podaří udělat tu sobotní 8 hodinovou aktivitu na lince 4.

Admin Jenda MSTS.
  23. Luccaso
    Neregistrovaný
    # 27. 6. 2011 1.02 | aktualne - prodej | Odpovědět Windows 7 Firefox 3.6.17
    chtel bych se zeptat jenom. Původni verzi nemam a momentalne je prodej zastaven, nelze alespon poslat tu verzi puvodni? kdyz ne rad si pockam na novou )). Hezky den z Ostravy
  24. mstsolomouc
    Administrátor

# 4. 7. 2011 0.02 | Odpovědět Windows 7 Firefox 3.6.18
    Luccaso napsal:
    chtel bych se zeptat jenom. Původni verzi nemam a momentalne je prodej zastaven, nelze alespon poslat tu verzi puvodni? kdyz ne rad si pockam na novou )). Hezky den z Ostravy

Počkejte prosím, starou verzi už nerad poskytuji, protože se mi tam dost věcí už nelíbí :)

Admin Jenda MSTS.
  25. zubacka
    Neregistrovaný
    # 25. 10. 2011 16.15 | Odpovědět Windows XP Firefox 7.0.1
    Ahoj,chci se zeptat jestli neplánujete do budoucna vytvořit aktivitu k trati s tramvajema T3 old,které vytvořil Pikku?
  26. mstsolomouc
    Administrátor

# 25. 10. 2011 16.20 | Odpovědět Windows 7 Firefox 7.0.1
    zubacka napsal:
    Ahoj,chci se zeptat jestli neplánujete do budoucna vytvořit aktivitu k trati s tramvajema T3 old,které vytvořil Pikku?

Takové aktivity neplánuji. Dělám současnost.

Admin Jenda MSTS.
  27. jakub dpmo
    Neregistrovaný
    # 24. 2. 2012 17.20 | Odpovědět Windows XP Chrome 17.0.963.56
    JENDO mám pár otázek na které nemusíš odpovídat 1)Chci udělat aktivitu ale jako předtím editor mi pada,ted to nemohu najit ale kemusi jsi radil že ma cosi s barvama udělat nebo co?
    2)Nebyl jsi ve čtvrtek v Lutíně
    3)http://zpravodajstvi.olomouc.cz/clanky/Cast-ulice-8-kvetna-uzavre-od-pondeli-az-do-konce-dubna-vymena-sloupu-a-preveseni-troleji-17887 UŽ zas něco.Můžeme začít předělávat celej olomouc.
  28. mstsolomouc
    Administrátor

# 24. 2. 2012 18.07 | Odpovědět Windows 7 Firefox 10.0.2
    JAKUB DPMO:
    1) někdy pomáhá změnit barevnou hloubku monitoru z 32 bitů na 16 bitů. Když jsem měl nastaveno 32 bit, pod WIN XP mi editor padal (pod WIN 7 už nepadá). Na hraní si nastav ale zpátky 32, jinak bys měl nehezké textury.
    2) nebyl, od úterý už v Olomouci nebydlím
    3) jojo, tuto zprávu jsem četl :)

Admin Jenda MSTS.
  29. jakub dpmo
    Neregistrovaný
    # 24. 2. 2012 20.45 | Odpovědět Windows XP Chrome 17.0.963.56
    Nebudu se ptát kde bydlíš ale kdybys potřeboval něco nahrát nebo vyfotit a časovou rezervou 2týdny nebo mín.Můžeš se na mě obratit,totiž taky nejsem přímo z olomouce.
  30. jakub dpmo
    Neregistrovaný
    # 24. 2. 2012 21.54 | Odpovědět Windows XP Chrome 17.0.963.56
    Měl jsi pravdu aktivitu skoromám až na nejduležitější a na to co trvá nejdíl Poč.provoz snad se zítra najde čas to dodělat. :D :D :D
  31. jakub dpmo
    Neregistrovaný
    # 25. 2. 2012 20.30 | Odpovědět Windows XP Chrome 17.0.963.56
    NO parada mě se to neuložilo tak že mužu začít znova KURNIK ale asi až příští výkendo ted ŠKOLA.Sorry ale nekecám.
  32. Martinekl
    Neregistrovaný
    # 18. 12. 2013 19.40 | t3 old | Odpovědět Windows 7 Chrome 31.0.1650.63
    můžu se zeptat estli někdo není tak ochotnej a můžu poprosit o vytvoření aktivity s t3 old :)

První | Předchozí | 1, 2, 3, 4

Fórum o tramvajové trati MSTS MHD OLOMOUC -> 7. O trati - dotazy, pochvaly, návrhy na aktivity atp. - psát mohou i neregistrovaní -> Aktivity k trati MSTS MHD OLOMOUC

Tagy:

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo třista šedesát tři:
*1**2**3**4**5**6**7**8**9**10**11**12**13**14**15**16**17**18**19**20**21**22*

Přihlášení: Login Heslo