Fórum o tramvajové trati MSTS MHD OLOMOUC -

**********Svůj dotaz zařaďte prosím do nějakého již vytvořeného tématu, nová témata a nepodepsané příspěvky budou kvůli přehlednosti smazána!**********

Fórum o tramvajové trati MSTS MHD OLOMOUC -> 3. Aktivity k trati MSTS MHD OLOMOUC1 - vaše postřehy -> Linka 7 - NH-NEŘ-FIB-NEŘ

1. mstsolomouc
    Administrátor

Věk: 31
    Založeno: 5. 11. 2007 23.52
    # 30. 11. 2008 9.52 | Aktivita linky 7 z Nám. Hrdinů do Neředína a na Fi | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.4
    AKtivita linky 7 z Nám. Hrdinů do Neředína a směr Fibichova-Neředín.
    Vozidlo: Škoda 03 T 201

Seznam aktivit naleznete ZDE

Admin Jenda MSTS.
    Nepodepsané příspěvky budou smazány!
  2. mnbvcxyasdfghjklpoiu
    Uživatel

Věk: 47
    Založeno: 31. 12. 2008 11.21
    # 31. 12. 2008 11.26 | CHYBA | Odpovědět Windows XP Opera 9.62
    nAŠEL JSEM MALOU CHYBU:KDYŽ PŘIJEDU DO NEŘEDÍNA TAK MI TO NAPÍŠE ZMĚNTE NAPIS NA FIBICHOVA PŘES TRŽNICI ALE NA TRAMVAJI JE NAPSÁNO FIBICHOVA PŘES NÁMESTÍ HRDINU.
  3. mstsolomouc
    Administrátor

# 31. 12. 2008 13.05 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.5
    mnbvcxyasdfghjklpoiu napsal:
    nAŠEL JSEM MALOU CHYBU:KDYŽ PŘIJEDU DO NEŘEDÍNA TAK MI TO NAPÍŠE ZMĚNTE NAPIS NA FIBICHOVA PŘES TRŽNICI ALE NA TRAMVAJI JE NAPSÁNO FIBICHOVA PŘES NÁMESTÍ HRDINU.
    To je na 100% vyloučeno...kdyžtak poprosím o screen. Tato aktivita je s Astrou 204 a nápisy jsem psal já, takže vím, co tam je...

Admin Jenda MSTS.
  4. mnbvcxyasdfghjklpoiu
    Uživatel

# 31. 12. 2008 15.34 | Odpovědět Windows XP Opera 9.62
    [cite=mstsolomouc]To je na 100% vyloučeno...kdyžtak poprosím o screen. Tato aktivita je s Astrou 204 a nápisy jsem psal já, takže vím, co tam je...
    [/cite]
    Sorry já jsem se spletl totiž nejsem z Olomouce tak ty zastávky moc neznám
  5. mnbvcxyasdfghjklpoiu
    Uživatel

# 31. 12. 2008 18.10 | Odpovědět Windows XP Opera 9.62
    Projel jsem tu aktivitu znovu a bylo místo Naměstí hrdinu tam byla napsaná Tržnice
  6. mstsolomouc
    Administrátor

# 1. 1. 2009 10.29 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.5
    mnbvcxyasdfghjklpoiu napsal:
    Projel jsem tu aktivitu znovu a bylo místo Naměstí hrdinu tam byla napsaná Tržnice
    Vždyť jsem to říkal...

Admin Jenda MSTS.
  7. Rem
    Uživatel

Věk: 28
    Založeno: 24. 12. 2008 15.38
    # 31. 1. 2009 16.29 | zpoždění | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.5
    Chtěl bych se orientačně zeptat jaký máte obvykle příjezd do Neředína. Jestli se někomu povedlo dojet v plusu nebo jsem já první takový

Zajímavosti nejen z MHD
  8. mstsolomouc
    Administrátor

# 31. 1. 2009 17.56 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.5
    Rem napsal:
    Chtěl bych se orientačně zeptat jaký máte obvykle příjezd do Neředína...
    To by mě zajímalo, jak se ti to podařilo...Přejezd je nastaven tak, aby tam hráč vždy musel čekat - tím se vyloučí dřívější příjezd do smyčky...pokud jej "projedeš" stejně budeš dlouho čekat na Pražské na semaforu...takže mě fakt zajímá ten trik. Samozřejmostí je dodržování všech pravidel = přes přejezd 10 km/h a křížení 15km/h .

Admin Jenda MSTS.
  9. Rem
    Uživatel

# 31. 1. 2009 23.14 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.5
    mstsolomouc napsal:
    ...takže mě fakt zajímá ten trik. Samozřejmostí je dodržování všech pravidel

Mno mohl bych se pokusit tu moji jízdu nahrát ale bojím se, že soubor bude nechutně velký. Tak ji pro začátek jen popíši.

Náměstí hrdinů, přijedu odbavím lidi pohoda...rozjedu se přes křižovatku předepsanou rychlostí...
    Jsem na Palackého odbavím lidi...taktéž pohoda.
    Přijedu na zastávku Nádraží město kde doženu dvojku co je předemnou... odbavím lidi a ještě čekám než se dvojka rozhejbe... přejezd přejedu hned za dvojkou pravda rychleji ale ne o moc cca 12 km/h max. 15 km/h (ruku na srdíčko kdo to vždy přesně přejíždí 10 km/h určitě i vám to občas uletí.)
    Dvoječku zasejc doženu na zastávce Pražská kde odbavím kaštanstvo a odjíždím společně s dvojkou přilepen na jí na prdeli takže na semaforu pražská ještě stihnu zelenou...
    Mno dále mě dvoječka ujede a ja si poklidně odbavuju další zastávky (čekací doba na nich je kolm 3 sekund jen hřbitovy mají tuším 8 sekund) no vysledně sem dojel na Krematorium tuším 16:13:50 :D zkusím to znova a nahruju to

Zajímavosti nejen z MHD
  10. Rem
    Uživatel

# 1. 2. 2009 1.09 | Trik! | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.5
    Takže trik bych měl nahrán, zájemcům klidně pošlu na mail jelikož jedno video má 3.90 GB a druhé 0.4 GB
    Ještě pár sebeobhajujících slov:
    1. Ano, mohl jsem prudce zastavit před přejezdem jelikož už pištěly světla, ovšem kaštani by mne seřvali že brzdím jako hovado!
    2. Ano, párkrát sem překročil povolenou rychlost, ale nebylo to o více jak 3 km/h a déle jak 5 sekund, což je pro běžného člověka nepostřehnutelné a na vliv jízdy to nemělo smysl (viz. řidič dvojky projel přejezd cca 25 Km/h a nic )
    3. Ano na Pražské sem s kaštanama zabrzdil jak hovado (84%) čímž teď protiřečím bod č.1 ovšem nezabrzdit jim, tak řvou že sem nezastavil na zastávce a mají se potvory držet! (navíc jsem to ještě stihl ubrzdit na ostrůvku )

Jinak video je točené až do zastávky Nádraží město (směr z Neředína) jelikož i když jsem byl už na točně Neředín v + čočky z ní mne pustili zas když jsem byl dvě minuty v mínusu a musel jsem znovu dohánět.

Zajímavosti nejen z MHD
  11. mstsolomouc
    Administrátor

# 2. 2. 2009 16.42 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.5
    Tak jsem to zkoušel . Dvojku doženeš v pohodě, to je jasné, ale první "provinění" nastane již u přejezdu: Už T3 168 projede tak tak, protože už v tu dobu, kdy přejíždí přejezd "zvoní", takže Astra měla zůstat stát, ale dobře, projedeš to, pak jedeš za T3 (náhodou taky zajímavý) no a u semaforu na pražské nastává moje největší překvapení! Do teď jsem si myslel, že není možné v MSTS projet přes návěstidlo za nějakou tramvají... tímto ti moc děkuji, hned mám v hlavě plno aktivit, které si udělám :) píšu záměrně "si" protože teď řeším dost nepříjemností ohledně MSTS OLOMOUC...holt někteří lidi nedokáží ocenit více jak roční "dřinu" na něčem jako je tato trať...ale to neřešme, proto jsem znechucen cokoliv dělat pro ostatní. Dále jedu do Neředína (dvojka nemá nastaveny zastávky, pač zde hráč neměl co dělat, a aby hráče pak moc nezdržela hráče na Pražské. V Neředíně musíš na odjezdovém návěstidle přirozeně počkat, protože tam jsi dřív, než jsem s tím počítal, proto dostaneš volno až bude 168čka za Pražskou.

Takže dá se to, ale s ignorováním přejezdu... .

Admin Jenda MSTS.
  12. Rem
    Uživatel

# 2. 2. 2009 17.44 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.5
    mstsolomouc napsal:
    Tak jsem to zkoušel...

Ano, to jsem psal, že na křížení přejíždím už při "řinčení a blikání světel" Ovšem na svou obranu: Brzdil bych velice prudce a nedejbože zastavil v profilu vlaku, tak jsem to hold raději projel

Jinak mne mrzí, že jak píšeš ...někteří si neváží práce na MSTS a kvůli nim teď všichni TI kteří naopak baští to ježdění s šalinama jako já ostrouhají. Mno ale dá se to chápat. Mne by taky moc nenavnadilo pro někoho něco dělat když se mu to nelíbí. Co už, třeba bude za čas lépe a nový mise budou i pro ostatní, takže prozatím jdu špekulovat jak přeskočit popeláře před Nám. republiky

Zajímavosti nejen z MHD
  13. Rem
    Uživatel

# 5. 3. 2009 23.10 | Jedno fótó | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.6
    Páč se tu nic moc poslední dobou neděje, tak hodím jedno fóto z mé oblíbené sedmičky. Doufám že mě kolega řidič na dvojce nepráskne v DP, že šotím za jízdy

Zajímavosti nejen z MHD
  14. mstsolomouc
    Administrátor

# 5. 3. 2009 23.29 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.6
    Rem napsal:
    Páč se tu nic moc poslední dobou neděje, tak hodím jedno fóto z mé oblíbené sedmičky. Doufám že mě kolega řidič na dvojce nepráskne v DP, že šotím za jízdy
    Bacha na to, v té 168 jsem "náhodou" zrovna seděl já .
    PS: Proč nemáš zmenšená čísla v kabině? Neb už jsem se tě ptal že...

Admin Jenda MSTS.
  15. mstsolomouc
    Administrátor

# 4. 4. 2009 11.21 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.8
    Obměnu po aktualizaci dostane i tato aktivita . Bude na ni vypravena Astra 201 s reklamou Hopr.

Admin Jenda MSTS.
  16. Intouro
    Uživatel

Věk: 22
    Založeno: 20. 12. 2008 10.50
    # 9. 5. 2009 20.14 | Odpovědět Windows XP MSIE 6.0
    mstsolomouc napsal:
    Obměnu po aktualizaci dostane i tato aktivita . Bude na ni vypravena Astra 201 s reklamou Hopr.

Já bych měl taky obměnu
    Jelikož sem si zasnil , vidět na trati i nějaká reálnější vozidla , tak sem zkusil něco více vlakového

PS : Nevím , čím to (ale už asi jo ) , řinkání přejezdu se nevypíná Ale to není vada na kráse
    Promiň za spam , už toho nechám

Tramvaje T3 - to pravé tramvajové
  17. mstsolomouc
    Administrátor

# 10. 5. 2009 9.38 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.10
    Jo tak to je mazec Na té lokálce by myslím všici místní čučeli na takovou soupravu - cinkání se nevypíná proto, že je souprava moc dlouhá, u normální Regionovy nebo 810+010 by to mělo být v poho (aspoň u mě . Ale dobrej nápad .

Admin Jenda MSTS.
  18. Intouro
    Uživatel

Věk: 22
    Založeno: 20. 12. 2008 10.50
    # 10. 5. 2009 10.09 | Odpovědět Windows XP MSIE 6.0
    Aj , já si to spletl s tratí 310 Ta je vlastně na Bělidlech Tam by tato sópravička zapadala

Tramvaje T3 - to pravé tramvajové
  19. Hugo
    Neregistrovaný
    # 23. 11. 2009 16.29 | Odpovědět Windows XP Safari
    zdravím..musím říct že tuto aktivitu mám opravdu rád..je opravdu sqělá..ostatně tak jako celá trať ..ale chci se zeptat..proč jsou tak krátké nástupní časy?..na jednu stranu je snaha hráče zpomalit ( tramvaj na nádraží-město, přejezd, atd.) a pak přijedu na zastávku a ještě málem neotevřu dveře a už je mám zase zavírat ..možná to trochu odporuje realitě..k tomuhle tématu ještě jedna otázka..pokud jsou ty nástupní časy umělé kde se dají v editoru aktivit nastavit?..dělám si totiž do jiných tratí (BP, 321, atd) aktivity..(na Olomouc si tedy netroufám ) a docela by se mi to hodilo..díky moc za odpovědi a taky za celou tuto trať..je opravdu SQĚLÁ !
  20. mstsolomouc
    Administrátor

# 23. 11. 2009 18.48 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.15
    Hugo napsal:
    ...ale chci se zeptat..proč jsou tak krátké nástupní časy?..na jednu stranu je snaha hráče zpomalit ( tramvaj na nádraží-město, přejezd, atd.) a pak přijedu na zastávku a ještě málem neotevřu dveře a už je mám zase zavírat
    Naopak, aktivita je přesně podle realu. Protože před tebou jede linka 2, tak proto už není na zastávkách tolik lidí... Takže bych časy nástupu neměnil...
    Hugo napsal:
    kde se dají v editoru aktivit nastavit?..dělám si totiž do jiných tratí (BP, 321, atd) aktivity..(na Olomouc si tedy netroufám ) a docela by se mi to hodilo..
    pošli mi mail a já ti tam pošlu návod.

Admin Jenda MSTS.

Fórum o tramvajové trati MSTS MHD OLOMOUC -> 3. Aktivity k trati MSTS MHD OLOMOUC1 - vaše postřehy -> Linka 7 - NH-NEŘ-FIB-NEŘ

Tagy:

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo pětset šedesát devět:
*1**2**3**4**5**6**7**8**9**10**11**12**13**14**15**16**17**18**19**20**21**22*

Přihlášení: Login Heslo