Fórum o tramvajové trati MSTS MHD OLOMOUC -

**********Svůj dotaz zařaďte prosím do nějakého již vytvořeného tématu, nová témata a nepodepsané příspěvky budou kvůli přehlednosti smazána!**********

Fórum o tramvajové trati MSTS MHD OLOMOUC -> 3. Aktivity k trati MSTS MHD OLOMOUC1 - vaše postřehy -> Linka U - NEŘ-NU-NEŘ-NH

1. mstsolomouc
    Administrátor

Věk: 31
    Založeno: 5. 11. 2007 23.52
    # 30. 11. 2008 9.54 | AKtivita výlukové linky U | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.4
    AKtivita Výlukové linky U.
    Vozidlo: Astra 204

Seznam aktivit naleznete ZDE

Admin Jenda MSTS.
    Nepodepsané příspěvky budou smazány!
  2. JirkaMSTS
    Uživatel

Věk: 26
    Založeno: 15. 1. 2009 20.14
    # 15. 1. 2009 20.33 | Pár obrázků z aktivity | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.5

Jendo, mám dotaz, mám obrázky nahrané na serveru estranek a když tady ve foru dám přídat IMG a dám tam celou cestu, obrázky se zde neukáží, není to tím, že mají velký formát ???
    Admin Jenda:Mě to jde...musíš kliknout na obrázek pravým a dát" zkopírovat adresu obrázku", adresa vždy musí končit .jpg Formát je OK.

Doplnil jsem pár obrázků.

T3 REKO - nemá chybu, ty zvuky a modely jsou opravdu skvělé.
    Ale neměli bychom opomenout i klasiku.
  3. JirkaMSTS
    Uživatel

# 15. 1. 2009 21.37 | Pochvala | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.5
    Jo už to jde, díkas za radu.

Jinak děkuju za hru, krásné provedení.
    Řádím tramvajemi jak to jde.

Musím pochválit jak modely tramvají, tak i trať a hlavně zvuk při rozjíždění a brždění T3 REKO, to se fakt povedlo.

Poklona pane stavbaři.

4. mstsolomouc
    Administrátor

Věk: 31
    Založeno: 5. 11. 2007 23.52
    # 15. 1. 2009 21.47 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.5
    JirkaMSTS napsal:
    ...Poklona pane stavbaři.
    Díky moc, dnes mi přišly dva maily a jeden lepší jak druhej...jeden měl problém, že mu ve volné jízdě zatuhne hra (mám o tom jasně psané v read me) a druhý o tom, že mu to nejde současně s tratí Brno-Praha od Šemory (o tom taky všude píšu, že to není kompatibilní). Takže takovéto pochvaly jsou moc potřeba . Naštěstí z těch 150 lidí, co má trať, většině fakčí parádně a to je pro mě důležité, ti co nečtou, halt si za to mohou sami.... Ten zvuk mě stál hodně úsilí, ale nakonec se nám to s Jackem povedlo...

Admin Jenda MSTS.
    Nepodepsané příspěvky budou smazány!
  5. JirkaMSTS
    Uživatel

# 15. 1. 2009 21.54 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.5
    mstsolomouc napsal:
    dnes mi přišly dva maily a jeden lepší jak druhej...jeden měl problém, že mu ve volné jízdě zatuhne hra...

No jendo, dost jsem se pobavil z jednoho příspěvku, že cituji: Instalace této tartě je velmi těžká...., no nějak tak ti to někdo napsal, že to kopírování je velmi složité ba i nejsložitější.

Já jsem trať nebo spíše dívko spustil nakopíroval a hra netuhne (zatím)
    a jinak vše mi funguje jak má, bin mám už od základu instalace msts, takže no problem, docela tě i lituju, že odpovídáš na dotazy furt dokola, nejde mi to a tamto....

Jo jo, stavbař ten těžkej chleba má.......

Fórum o tramvajové trati MSTS MHD OLOMOUC -> 3. Aktivity k trati MSTS MHD OLOMOUC1 - vaše postřehy -> Linka U - NEŘ-NU-NEŘ-NH

Tagy:

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo pětset sedmdesát jedna:
*1**2**3**4**5**6**7**8**9**10**11**12**13**14**15**16**17**18**19**20**21**22*

Přihlášení: Login Heslo