Fórum o tramvajové trati MSTS MHD OLOMOUC -

**********Svůj dotaz zařaďte prosím do nějakého již vytvořeného tématu, nová témata a nepodepsané příspěvky budou kvůli přehlednosti smazána!**********

Fórum o tramvajové trati MSTS MHD OLOMOUC -> 3. Aktivity k trati MSTS MHD OLOMOUC1 - vaše postřehy -> Mikulášská jízda

1. mstsolomouc
    Administrátor

Věk: 31
    Založeno: 5. 11. 2007 23.52
    # 30. 11. 2008 9.59 | Mikulášská jízda | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.4
    Mikulášská jízda pro rodiče s dětmi
    Vozidlo: Ringhoffer 223

Seznam aktivit naleznete ZDE

Admin Jenda MSTS.
    Nepodepsané příspěvky budou smazány!
  2. rysanek.kubca
    Uživatel

Věk: 23
    Založeno: 30. 11. 2008 10.50
    # 21. 12. 2008 0.01 | SCREEN | Odpovědět Windows XP MSIE 7.0

Omluvte prosím kvalitu....nejde mi nahrát soubor s koncovkou .PNG
  3. Lukáš
    Neregistrovaný
    # 22. 12. 2008 20.17 | Mikulášká jízda | Odpovědět Windows XP MSIE 7.0
    Ahoj, díky za super hru. Něco tak dobrýho jsem vážně nečekal. Mám malý dotaz. Končím mikulášskou jízdu a jedu směrem na vozovnu. Tuším, že mezi zastávkami Okresní soud a náměstí hrdinů je návěstidlo, které mě nepustí dál. Jel jsem podle jízdního řádu, zkoušel jsem tam být i včas a nebo pozdě, ale nic nepomohlo. Dispečer mi říká, že jízda není povolena. Čekal jsem tam i 20 minut a nic. Díky za odpověď.
  4. mstsolomouc
    Administrátor

# 22. 12. 2008 20.27 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.5
    Lukáš napsal:
    Ahoj, díky za super hru. Něco tak dobrýho jsem vážně nečekal. Mám malý dotaz. Končím mikulášskou jízdu a jedu směrem na vozovnu. Tuším, že mezi zastávkami Okresní soud a náměstí hrdinů je návěstidlo, které mě nepustí dál. Jel jsem podle jízdního řádu, zkoušel jsem tam být i včas a nebo pozdě, ale nic nepomohlo. Dispečer mi říká, že jízda není povolena. Čekal jsem tam i 20 minut a nic. Díky za odpověď.
    U takových situací by mělo pomoci "couvnout" a chvíli počkat. Nejspíš si někde v aktivitě přejel zastávku a tudíž couval a tím dopletl traffic (= počítačově zadaný okolní provoz) Takže vás prosím, snažte se necouvat!!! Pokud k tomu nejste vyzvaní...

Admin Jenda MSTS.
  5. liborvymola
    Uživatel

Věk: 20
    Založeno: 23. 12. 2008 15.05
    # 23. 12. 2008 15.17 | liborvymola | Odpovědět Windows XP MSIE 7.0
    hezká aktivitka však jsou všechny hezké vše bylo bez problémů
  6. Intouro
    Uživatel

Věk: 22
    Založeno: 20. 12. 2008 10.50
    # 2. 2. 2009 19.35 | Odpovědět Windows XP MSIE 6.0
    mstsolomouc napsal:
    Takže vás prosím, snažte se necouvat!!! Pokud k tomu nejste vyzvaní...

No , ono třeba na zastávce Wolkerova směr Okresní soud mi to vždy ujede , jelikož než přes tzv. Iddle přejdu na výkon , ujede to zpátky dolů
    Ještě jeden dotaz k aktivitě : končím , odjíždím ze stanice Sokolská a píše mi to : Ostavíte vůz na 9. koleji ve vozovně . Přijedu k rubiku a píše to : Nacouvejte k 11. koleji . No , každopádně nacouvám na 11.kolej a nic to nepíše . tak prostě najedu na centrum , ručně si klackém přehodím vexly , a jedu na 9.kolej . No , každopádně sem to zkoušel milimetr po milimetru , a nikdy mi to nenapsalo např: Zde zastavte vůz , vaše služba zde končí . Prosím o radu.

Tramvaje T3 - to pravé tramvajové
  7. mstsolomouc
    Administrátor

# 5. 2. 2009 13.07 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.5
    Intouro napsal:
    No , ono třeba na zastávce Wolkerova směr Okresní soud mi to vždy ujede , jelikož než přes tzv. Iddle přejdu na výkon , ujede to zpátky dolů
    Chce to být pohotový. Já s tím nemám problém...Jel si skutečně na 9. kolej dle tohoto plánku? Kolej jedna totiž ve vozovně chybí, koleje tedy začínají dvojkou, odpočítávat je tedy třeba od konce.

Admin Jenda MSTS.
  8. Intouro
    Uživatel

Věk: 22
    Založeno: 20. 12. 2008 10.50
    # 6. 2. 2009 9.33 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.6
    mstsolomouc napsal:
    Jel si skutečně na 9. kolej dle tohoto plánku? Kolej jedna totiž ve vozovně chybí, koleje tedy začínají dvojkou, odpočítávat je tedy třeba od konce.

No , ve vozovně se vyznám , i když sem z Ji . Takže vím na 100% , že to byla devítka
    Ještě k anketě : No , u mě je to různé : normální zastávky až otevřu dveře , konečné něco dál před zastávkou , a nástupní až zavírám dveře , takže asi takhle .

Tramvaje T3 - to pravé tramvajové
  9. mstsolomouc
    Administrátor

# 6. 2. 2009 10.15 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.5
    Intouro napsal:
    No , ve vozovně se vyznám , i když sem z Ji . Takže vím na 100% , že to byla devítka
    Hmm, divné... I když tam jsem dělal čachry, pač původně tam byl i vlečňák, který jsi měl odpojit jinde atd... ale Pikku tam ten pražský vlečňák nechtěl, tak jsem to pak předělal a možná někde nastala chybka...Co se týká ankety: zde je jedno, zda hlásíte dřív nebo po zastavení(i v reálu to je různé) ale je pravidlo, že když řidič hlásí dřív, hlásí tak celou jízdu či vždy automaticky po zastavení...Samozřejmě konečné se hlásí po odjezdu a před příjezdem
    liborvymola napsal:
    hezká aktivitka-však jsou všechny hezké vše bylo bez problémů
    Tak třeba Libor poradí když ji dojel :) I když já si ji asi projedu, dlouho jsem s Ringhofferkem nejel.

Admin Jenda MSTS.
  10. mstsolomouc
    Administrátor

# 6. 2. 2009 11.10 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.5
    Tak přeci jen nějaká nejasnost tam byla, Oprava je součástí 4. aktualizace.

Admin Jenda MSTS.

Fórum o tramvajové trati MSTS MHD OLOMOUC -> 3. Aktivity k trati MSTS MHD OLOMOUC1 - vaše postřehy -> Mikulášská jízda

Tagy:

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo třista dvacet jedna:
*1**2**3**4**5**6**7**8**9**10**11**12**13**14**15**16**17**18**19**20**21**22*

Přihlášení: Login Heslo