Fórum o tramvajové trati MSTS MHD OLOMOUC -

**********Svůj dotaz zařaďte prosím do nějakého již vytvořeného tématu, nová témata a nepodepsané příspěvky budou kvůli přehlednosti smazána!**********

Fórum o tramvajové trati MSTS MHD OLOMOUC -> 3. Aktivity k trati MSTS MHD OLOMOUC1 - vaše postřehy -> Připravované aktivity

1, 2, 3 | Další | Poslední

1. mstsolomouc
    Administrátor

Věk: 31
    Založeno: 5. 11. 2007 23.52
    # 23. 2. 2009 17.47 | Info o připravovaných aktivitách | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.6
    Zde budu dávat info a screeny z připravovaných aktivit.
    Seznam aktivit naleznete ZDE

Admin Jenda MSTS.
    Nepodepsané příspěvky budou smazány!
  2. mstsolomouc
    Administrátor

# 23. 2. 2009 18.32 | Linka X 1/4 FIB-PAV-KORUNA | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.6
    Zde ukázka textu z připravované aktivity (je to psané bez diakritiky pro MSTS).
    Výluka tramvají v úseku Okresní soud - Nová Ulice

V nedeli 8.6.2008 po celý den bude z duvodu rekonstrukce tramvajové trati probíhat v úseku Okresní soud - Nová Ulice a zpet výluka tramvajového provozu.
    Provoz bude probíhat následovne:

Linky c. 1 a 4 budou nahrazeny kombinovanou linkou s oznacením X 1/4, která pojede z Pavlovicek po trase linky c. 4 na Námestí Hrdinu a k Okresnímu soudu. Dále bude pokracovat po trase linky c. 1 pres Trznici na Hlavní nádrazí a na tocnu Fibichova. Zpet z Fibichové pojede opet po trase linky c. 1 pres Hlavní nádrazí na Trznici a k Okresnímu soudu. Dále bude pokracovat po trase linky c. 4 na Námestí Hrdinu a pres Masarykovu trídu na Hlavní nádrazí a do Pavlovicek.

Linka c. 7
    Pojede po dobu výluky po své pravidelné trase ovsem v upravených casech.

Linka c. 2
    Pojede po dobu výluky beze zmen.

Náhradní doprava:

Linka X
    Náhradní doprava bude zajištena po trase Námestí Hrdinu - Nová Ulice - Námestí Hrdinu výlukovými autobusy X.

Hláseni nastavte na:
    DPMO - Výluka - Linka X1,4 - FIBICHOVA-PAVLOVICKY-KORUNA
    Pro nedočkavé: aktivita rozhodně nebude udělaná dnes nebo zítra, jak ji budu mít hotovou, určitě se o tom dozvíte

Admin Jenda MSTS.
  3. petr95
    Uživatel

Věk: 22
    Založeno: 29. 11. 2008 16.39
    # 23. 2. 2009 18.51 | Odpovědět Windows Vista Opera 9.60
    mstsolomouc napsal:
    Linky c. 1 a 4 budou nahrazeny kombinovanou linkou s oznacením X 1/4, která pojede z Pavlovicek po trase linky c. 4 na Námestí Hrdinu a k Okresnímu soudu. Dále bude pokracovat po trase linky c. 1 pres Trznici na Hlavní nádrazí a na tocnu Fibichova. Zpet z Fibichové pojede opet po trase linky c. 1 pres Hlavní nádrazí na Trznici a k Okresnímu soudu. Dále bude pokracovat po trase linky c. 4 na Námestí Hrdinu a pres Masarykovu trídu na Hlavní nádrazí a do Pavlovicek.

Tak to bude napínavý.Už se těšim
    A jak to asi bude dlouhý???Stačí jen odhad
  4. mstsolomouc
    Administrátor

# 23. 2. 2009 22.07 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.6
    petr95 napsal:
    A jak to asi bude dlouhý???Stačí jen odhad
    Tato bude kolem hodiny. = 50 minut řízení, 10 minut pauza na sváču :) Myslím že na aktivitě bude hlavně neobvyklé vedení linky a hlavně neobvyklé ukončení linky u KORUNY - tam jinak nikdy žádné tramvaje nekončí, jen jeden kurz při této výluce, což mi přišlo zajímavý :) Takže od Pavloviček hlásíte: Spoj končí na zastávce: Koruna :-D Pamatuju si, jak tenkrát lidi koukali Nicméně zajímavé jsou určitě také EMtest nápisy .
    Zde je fotka co jsem tenkrat vyfotil .

Admin Jenda MSTS.
  5. Rem
    Uživatel

Věk: 28
    Založeno: 24. 12. 2008 15.38
    # 26. 2. 2009 11.48 | RE: Linka X 1/4 FIB-PAV-KORUNA | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.6
    To mi připomíná jednu výluku v Brně, výluku do Bystrce. Tramvaje č. 1 z Řečkovic jedoucí přes Pisárky končí v zastávce Vozovna Komín, která je posunuta před odbočku do Žabin. Tam přehodí na Buse z linky č. 1 na linku č. 11 nebo 3 a jede buď na Lesnou nebo Starou osadu. No jsem zvědav na tuto aktivitu, uvidíme s čím se pán učitel předvede

Zajímavosti nejen z MHD
  6. petr95
    Uživatel

# 26. 2. 2009 13.31 | Odpovědět Windows Vista Opera 9.60
    Rem napsal:
    To mi připomíná jednu výluku v Brně, výluku do Bystrce. Tramvaje č. 1 z Řečkovic jedoucí přes Pisárky končí v zastávce Vozovna Komín, která je posunuta před odbočku do Žabin. Tam přehodí na Buse z linky č. 1 na linku č. 11 nebo 3 a jede buď na Lesnou nebo Starou osadu. No jsem zvědav na tuto aktivitu, uvidíme s čím se pán učitel předvede

Jenda tu na forum jednou psal,že skusí stavět Brno.Tak bys mu mohl trochu pomoc.Např.Z aktivitama (linka1/11),fotkama,videa atd
  7. petr95
    Uživatel

# 26. 2. 2009 14.47 | Linka 2/7 | Odpovědět Windows Vista Opera 9.60
    Bude taky aktivita linky 2/7
  8. Rem
    Uživatel

# 26. 2. 2009 15.11 | RE: | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.6
    Vím že Jenda chce stavět Brno, zmiňoval se o tom už při předávce DVD. A už tam byl varován že Brno je, hm budu vulgární ale jinak to nejde, ku*evsky namáhavá stavba. Viz. jeho velikost, podjíždění pod viadukty, někdy až podivuhodné vedení linek a kurzů. Já jakožto Brňák radím jedno. Spíše než Brno zkusit postavit Liberec případně Most a Litvínov. Ohledně Liberce netuším jak by se MSTS vyrovnal s dvěma rozchody ale v případě Mo+Li by bylo dosti zajímavých aktivit, například nutné odstavení vozu z důsledku vysoké koncentrace sajrajtu v ovzduší (u tratě okolo fabrik jsou vystražné cedule se světly které varují řidiče jak vozů tak tramvají)
    Ale pokud by se pan učitel nakonec rozhodl fakt robit na Brně je jasné že mu případně nějaké aktivity zkusím vymyslet , pokud naoplátku sežene někoho kdo udělá RT6N1 do MSTS

Zajímavosti nejen z MHD
  9. petr95
    Uživatel

# 26. 2. 2009 17.39 | Odpovědět Windows Vista Opera 9.60
    Rem napsal:
    A už tam byl varován že Brno je, hm budu vulgární ale jinak to nejde, ku*evsky namáhavá stavba. Viz. jeho velikost, podjíždění pod viadukty, někdy až podivuhodné vedení linek a kurzů.

Praha néni o moc lepší: 25 linek+9(linek)nocni+(linka)91 Ringhoffer
    8 Vozoven každá vozovna cca 150 vozu
    Asi 16 kurzu každá linka.Min:5 Max:36 Kurzu
    Přes 140 KM trati.
    Více na www.prazsketramvaje.cz
    PS:RT6 by se taky hodila do Prahy(MSTS).
  10. mstsolomouc
    Administrátor

# 26. 2. 2009 22.22 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.6
    Rem napsal:
    Vím že Jenda chce stavět Brno, zmiňoval se o tom už při předávce DVD. A už tam byl varován že Brno je, hm budu vulgární ale jinak to nejde, ku*evsky namáhavá stavba.
    Brno neřešme zatím, budu si jej stavět pro sebe a když se mi někdy podaří sehnat nějaké modeláře, co budou stavět atd, tak jej třeba vydám. Alespoň kolejově jej chci trefit co nejvíc, už vím co a jak, takže si ani nemyslím, že to bude nějak těžké. Ale teď opravdu nemám náladu pro někoho něco dělat a odpovídat "kdy už to budeeee" myslím že na stavbě Olomouce jsem vynaložil času víc než dost, tak si teď beru zasloužené volno na dobu neurčitou :) takže na Brno a jiné tratě z mé dílny zapomeňte, třeba vás za pár měsíců něčím překvapím, ale veřejně nebudu stavět rozhodně zatím nic.
    PS: Aktivitu plánuji dokončit během 14 dní... dle času.
    Rem napsal:
    Spíše než Brno zkusit postavit Liberec případně Most a Litvínov. Ohledně Liberce netuším jak by se MSTS vyrovnal s dvěma rozchody ale v případě Mo+Li by bylo dosti zajímavých aktivit, například nutné odstavení vozu z důsledku vysoké koncentrace sajrajtu v ovzduší (u tratě okolo fabrik jsou vystražné cedule se světly které varují řidiče jak vozů tak tramvají)
    Jiná města než ta, která znám osobně nepřipadají z mé strany v úvahu
    petr95 napsal:
    Bude taky aktivita linky 2/7
    Kdo ví...zatím určitě ne.

Admin Jenda MSTS.
  11. Rem
    Uživatel

# 27. 2. 2009 0.10 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.6
    mstsolomouc napsal:

Chápu Tě.

Zajímavosti nejen z MHD
  12. petr95
    Uživatel

# 27. 2. 2009 13.36 | Odpovědět Windows Vista Opera 9.60
    mstsolomouc napsal:

To je normalní.Stavět města podle fotek a videi.Je moc těžký.Pokud je neznáš.

13. mstsolomouc
    Administrátor

# 28. 2. 2009 23.59 | Linka X1/4 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.6
    Aktivitu mám skoro hotovou, předpokládám, že tak do týdne bude venku.
    Zde pár obrázků z dnešní zkušebky:
    1. Na Náměstí Hrdinů bude umožněn přestup na NAD směr Nová Ulice...

2. Spoj ukončíte na zastávce Koruna, odkud jedete manipulačně, může tedy vzniknout tento ojedinělý záběr...

3. Na zastávce Sokolská máte za úkol počkat až projede cvičná jízda z vozovny - když nepočkáte (vsadím se že každý druhý to vyzkouší ) tak... no však uvidíte...

4. Vůz pak odstavíte na určeném místě a alou domů na teplou večeři .

Admin Jenda MSTS.
  14. petr95
    Uživatel

# 1. 3. 2009 13.55 | Odpovědět Windows Vista Opera 9.60
    mstsolomouc napsal:
    3. Na zastávce Sokolská máte za úkol počkat až projede cvičná jízda z vozovny - když nepočkáte (vsadím se že každý druhý to vyzkouší ) tak... no však uvidíte...

Já už jsem to skusil v aktivitě NOČNÍ JÍZDA SE SLUŽEBNÍM VOZEM.A pak jsem začal couvat aby ty tramvaje mohli vyjed a tramvaje jeli přímo na mě.
    PS: Těšim se až bude ke stažení.
  15. petr95
    Uživatel

# 5. 3. 2009 16.08 | Odpovědět Windows Vista Opera 9.63
    Nechci říkat že jsi stroj ale za jak dlouho ta aktivita bude hotové???
  16. mstsolomouc
    Administrátor

# 6. 3. 2009 22.39 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.7
    petr95 napsal:
    Nechci říkat že jsi stroj ale za jak dlouho ta aktivita bude hotové???
    V pondělí 9.3.2009 plánuji vydat aktualizaci k trati. Bude obsahovat upravené ulice a nová česká vozidla - viz screeny. SOučástí aktualizace bude i tato aktivita.
    1. U hlavního nádraží se mi povedla pěkná fotečka...

2. V ulicích se objeví nová česká vozidla...

3. Nová vozidla stojí i před vozovnou .

Admin Jenda MSTS.
  17. Rem
    Uživatel

# 7. 3. 2009 10.13 | RE: | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.7
    Mno nádhera, těším se. Ohledně té nové aktivity + aktualizací, bude instalace stejná jak u předešlé aktivity s linkou č. 4? Tj. Heslo z DVD a pak podle postupu? Já jen případně začal hledat, kam jsem DVD založil

Hodně zajímavé jsou ty odstavené vozy u nadraží, a jak tam vidím vzadu ten hornbach už mě svrbí myšlenky s kuplovánímmno myslím, že si s tou aktivitou vyhraju dost

Zajímavosti nejen z MHD
  18. mstsolomouc
    Administrátor

# 7. 3. 2009 10.45 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.7
    Rem napsal:
    Mno nádhera, těším se. Ohledně té nové aktivity + aktualizací, bude instalace stejná jak u předešlé aktivity s linkou č. 4? Tj. Heslo z DVD a pak podle postupu? Já jen případně začal hledat, kam jsem DVD založil. Hodně zajímavé jsou ty odstavené vozy u nadraží, a jak tam vidím vzadu ten hornbach už mě svrbí myšlenky s kuplovánímmno myslím, že si s tou aktivitou vyhraju dost.

Aktualizace bude zabalena v RARU, takže ji hráč rozbalí a vloží na patřičné místo. Bude mít kolem 37 mb... takže trošku větší. Bude to souhrnná aktualizace = obsahuje všechny dosud vydané update k trati. S Hornbachem tě musím zklamat, odstavená tam bude nakonec jen 205. A stejně bys to nespojil, T3 + T3RP spolu nejdou . Ale ve vozovně jsou taky nějaký odstavený...

Admin Jenda MSTS.
  19. mstsolomouc
    Administrátor

# 7. 3. 2009 17.32 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.7
    Kompletní aktualizace tratě je k dispozici ke stažení tady. Kdyžtak to vyzkoušejte a kdyby vám to psalo nějaký problémo, dejte vědět, abych to opravil, než ji vypustím do světa. Zkoušel jsem to na jiném PC a vše v pohodě...
    PS: heslo je stejné jak minule = Heslo pro spuštění instalace najdete v souboru: Read me MSTS MHD OLOMOUC.pdf na straně 2 – první slovo nadpisu té stránky (8 písmen) pište malým písmem či majitelé novějších verzí tratě mají heslo uvedeno v souboru "návod" na DVD.

Admin Jenda MSTS.
  20. petr95
    Uživatel

# 7. 3. 2009 19.39 | Odpovědět Windows Vista Opera 9.63
    Podařilo se mi to poprvé projet bez chyby Fakt paraní aktivita.ale trochu těžká do Pavloviček jsem dojel o 2 minuty pozdě a to jesm se snažil o sto šet.

Jsem děsně rád že jsi tam dal muj oblibení vůz

Docela jsem se zasmál že mám: vysvětlit babickám že...

!!!Jen tak dál!!!
  21. Rem
    Uživatel

# 7. 3. 2009 23.19 | X 1/4 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.7
    Jelikož zatím nemá tato aktivita svůj pelech kam psát ohlasy, vlepím své hodnocení semka. Co říct...prostě supr aktivita klidná avšak zajímavá, neděle večer, léto klideček a pohodička prostě fajn. Na Sokolské mašinfíra stihl ještě cigárko než zajel do vozovny. Jest pravda že ve vozovně je odstaveno pár vozů, které by se daly případně zapojit, ale dostanu se tam až nakonci takže hold to celé odjezdím jako sólo ale to vůbec nevadí. Jó a když už se bavím o vozovně, čekal jsem že u ní bude také jedna "aktualizace" když už se předělávaly některé části města a vozového parku. Ale kdepak u vozovny vše při starém. Ale to nevadí, třebas se jí dočkáme za rok spolu s překopaným přednádražním prostorem, tedy pokud se bude MSTS Olomouc řídit dle skutečného dění v Olmiku.
    Jinak poklona ještě jednou, mám zas chvilu na čem blbnout a zkoušet svoje opičárny

Zajímavosti nejen z MHD
  22. mstsolomouc
    Administrátor

# 8. 3. 2009 0.46 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.7
    petr95 napsal:
    Podařilo se mi to poprvé projet bez chyby Fakt paraní aktivita.ale trochu těžká do Pavloviček jsem dojel o 2 minuty pozdě a to jesm se snažil o sto šet. Jsem děsně rád že jsi tam dal muj oblibení vůz. Docela jsem se zasmál že mám: vysvětlit babickám že...!!Jen tak dál!!!
    Dík, můj vůz to je taky oblíbený společně se 134 . Ono se to do těch Pavloviček asi ani přesně dojet nedá, ty jízdní řády byly dost natěsno a taky dost lidí na zastávkách .
    Rem napsal:
    Jelikož zatím nemá tato aktivita svůj pelech kam psát ohlasy, vlepím své hodnocení semka. Co říct...prostě supr aktivita klidná avšak zajímavá, neděle večer, léto klideček a pohodička prostě fajn. ...
    Kdyby to záleželo jen na mém PC, klidně by ve vozovně bylo o dost víc tramvají. Ale jelikož má jeden vůz přibližně 10 000 poly (osobní automobil škoda 120 má kolem 200 poly), dost by to některým hráčům omezilo klidný chod hry. Takže tam odstavím aspoň sem tam něco. Jinak se neboj, do budoucna plánuju aktivitu se soupravou 2x T3 nebo Varia - v plánu je mám nasadit na d-7... Předělávání tratě neplánuji, zásah do kolejí a silnic by vedl k pádu celé Olomouce...a hlavně by vám nešla ani jedna aktivita... stav kolejové sítě je tedy k roku 2008.

Admin Jenda MSTS.
  23. Rem
    Uživatel

# 8. 3. 2009 9.55 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.7
    mstsolomouc napsal:
    Kdyby to záleželo jen na mém PC, klidně by ve vozovně bylo o dost víc tramvají...

Mě nejde o to kolik tramvají je ve vozovně, to neřeším ty které tam jsou bohatě stačí, myslel jsem to tak že se pro ně v průběhu aktivity nedostanu abych je zapřáhl do dvojice a udělal si netradiční dvouku takhle sem to myslel

Ohledně toho předělání trati jsem netušil že by potom nešly hrát žádné aktivity, v tom případě je jasné proč trať zůstane stále ve stejném stavu.

Zajímavosti nejen z MHD
  24. petr95
    Uživatel

# 8. 3. 2009 11.58 | Odpovědět Windows Vista Opera 9.63
    mstsolomouc napsal:
    Kdyby to záleželo jen na mém PC, klidně by ve vozovně bylo o dost víc tramvají. Ale jelikož má jeden vůz přibližně 10 000 poly (osobní automobil škoda 120 má kolem 200 poly), dost by to některým hráčům omezilo klidný chod hry. Takže tam odstavím aspoň sem tam něco.

Mužeš tam dát klidne víc tram a aut a tu aktulizaci nabídnout jen těm kteří mají výkonější počítač. Co ty na to???
  25. petr95
    Uživatel

# 8. 3. 2009 14.55 | Odpovědět Windows Vista Opera 9.63
    mstsolomouc napsal:
    Takže tam odstavím aspoň sem tam něco. Jinak se neboj, do budoucna plánuju aktivitu se soupravou 2x T3 nebo Varia - v plánu je mám nasadit na d-7...

Mužem udělat hlasování??? O tom jesli T3 nebo Vario.
    Já hlasuji na T3 bez zrychlovače
  26. Rem
    Uživatel

# 8. 3. 2009 16.04 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.7
    Jakoukoliv aktivitu s vozy 161+152

Zajímavosti nejen z MHD
  27. mstsolomouc
    Administrátor

# 8. 3. 2009 16.40 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.7
    Já hlasuju pro 147+155 na d-7 .

Admin Jenda MSTS.
  28. Rem
    Uživatel

# 8. 3. 2009 18.01 | RE: | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.7
    Zradá!! Já ci polopantec + pantec Nebo si to mám udělat sám?

Zajímavosti nejen z MHD
  29. petr95
    Uživatel

# 8. 3. 2009 18.02 | Odpovědět Windows Vista Opera 9.63
    Nejlépe vozy 134+142 na d-7
  30. rysanek.kubca
    Uživatel

Věk: 23
    Založeno: 30. 11. 2008 10.50
    # 8. 3. 2009 18.05 | Odpovědět Windows XP MSIE 7.0
    mstsolomouc napsal:
    Já hlasuju pro 147+155 na d-7 .

jj ty jsou nejlepčí, a linka 7 je taky supeeer , tudíž hlasuju také :)
  31. mstsolomouc
    Administrátor

# 9. 3. 2009 13.19 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.7
    Všiml si někdo z vás nabouranýho žigulika do tramvajového sloupu? Nápověda: kolem něj postávají dva chlápci a nejspíš přemýšlí, co dál . Tož kdepak to je .
    rysanek.kubca napsal:
    jj ty jsou nejlepčí, a linka 7 je taky supeeer , tudíž hlasuju také :)
    Ještě tu je varianta T3 SUCS 176+177

Admin Jenda MSTS.
  32. wockow
    Uživatel

Založeno: 28. 1. 2009 10.37
    # 9. 3. 2009 14.47 | RE: | Odpovědět Windows Vista Firefox 3.0.7
    Myslím, že to je před zastávkou Žižkovo náměstí směrem na hlavní, hodně dobré, možná by se to mohlo využít i v aktivitě, ale třeba něco většího

Wockow
  33. Rem
    Uživatel

# 9. 3. 2009 15.04 | RE: | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.7
    Já měl za to že je to Volha Jinak úžasný jsou taky ty starý karosy

Zajímavosti nejen z MHD
  34. mstsolomouc
    Administrátor

# 9. 3. 2009 15.11 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.7
    wockow napsal:
    Myslím, že to je před zastávkou Žižkovo náměstí směrem na hlavní, hodně dobré, možná by se to mohlo využít i v aktivitě, ale třeba něco většího

Rem napsal:
    Já měl za to že je to Volha Jinak úžasný jsou taky ty starý karosy
    Bezva, máte u mě malé plus . Děda halt nezvládl řízení a napral to do sloupu .

Admin Jenda MSTS.
  35. petr95
    Uživatel

# 9. 3. 2009 16.14 | Nová aktivita | Odpovědět Windows Vista Opera 9.63
    Ahoj Jendo už víš co tam dáš za vozy??? Nebo jětě budem hlasovat???
  36. mstsolomouc
    Administrátor

# 9. 3. 2009 17.06 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.7
    petr95 napsal:
    Ahoj Jendo už víš co tam dáš za vozy??? Nebo jětě budem hlasovat???
    Ano (bude to dvojice T3), tuto aktivitu plánuju tak za měsíc, dva. Takže možná si to do té doby ještě rozmyslím.

Admin Jenda MSTS.
  37. petr95
    Uživatel

# 10. 3. 2009 20.30 | Odpovědět Windows Vista Opera 9.63
    mstsolomouc napsal:
    Ano (bude to dvojice T3), tuto aktivitu plánuju tak za měsíc, dva. Takže možná si to do té doby ještě rozmyslím.

Tak holt si budeme muset počkat.
  38. mstsolomouc
    Administrátor

# 13. 3. 2009 22.52 | Nová aktivita v přípravě | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.7
    petr95 napsal:
    Tak holt si budeme muset počkat.
    Jo, jo, plánuji ji vydat s další aktualizací - tedy někdy duben-květen.
    Zde pár dnešních screenů - už mám asi půlku aktivity - název bude: "Linka 7 - odpolední špička" takže je vám asi jasné, co na vás čeká. Pojede se s T3R.P 147+155 na d-7. Aktualizace bude obsahovat také opravu zvuků tramvají T3 R.P - do teď se chlazení po zastavení zapínalo a vypínalo, nyní se po zastavení vypne - stejně jako v realu...Víc zatím neprozradím.

Pravé světlo trošku nesvítí

Admin Jenda MSTS.
  39. petr95
    Uživatel

# 16. 3. 2009 15.44 | Odpovědět Windows Vista Opera 9.63
    mstsolomouc napsal:
    už mám asi půlku aktivity - název bude: "Linka 7 - odpolední špička" takže je vám asi jasné, co na vás čeká. Pojede se s T3R.P 147+155 na d-7.

A jak ta aktivita bude dlouhá???
  40. mstsolomouc
    Administrátor

# 27. 3. 2009 21.36 | Připravuji... | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.7
    Víc zatím neprozradím Aktivita je již hotova a bude společně s aktivitou "Odpolední špička na lince 7" součástí aktualizace...

Admin Jenda MSTS.

1, 2, 3 | Další | Poslední

Fórum o tramvajové trati MSTS MHD OLOMOUC -> 3. Aktivity k trati MSTS MHD OLOMOUC1 - vaše postřehy -> Připravované aktivity

Tagy:

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo pětset padesát šest:
*1**2**3**4**5**6**7**8**9**10**11**12**13**14**15**16**17**18**19**20**21**22*

Přihlášení: Login Heslo