Fórum o tramvajové trati MSTS MHD OLOMOUC -

**********Svůj dotaz zařaďte prosím do nějakého již vytvořeného tématu, nová témata a nepodepsané příspěvky budou kvůli přehlednosti smazána!**********

Fórum o tramvajové trati MSTS MHD OLOMOUC -> 3. Aktivity k trati MSTS MHD OLOMOUC1 - vaše postřehy -> Aktivity Intouro

1. Intouro
    Uživatel

Věk: 22
    Založeno: 20. 12. 2008 10.50
    # 11. 6. 2009 17.41 | Aktivity pro Olomouc od Intoura | Odpovědět Windows XP MSIE 6.0
    Zde najdete podrobnosti o aktivitách od Intoura pro trať MSTS MHD OLOMOUC.
    Ahoj všichni ! Tak se v těchto chvílích pokouším vytvořit aktivitu pro Olomouc . Chtěl bych se zeptat ,jestli někdo nemá zájem vyzkoušet některé aktivity Případní zájemci nechť se hlásí na email Marek.Ju@seznam.cz . UPOZORNĚNÍ Aktivita rozhodně nebude hotová dneska nebo zítra . Jen se chci poptat případným zájemcům Děkuji
    I když se možná někteří diví , aktivita se postupně dodělává Ještě sehnat dostatek testerů , dodělat traffic , a můžu to postupně rozeslat Pro některé : TOTO NENÍ VTIP Ve spolupráci s Jendou OPRAVDU vytvářím aktivitu , a na obdiv zvláště mě , jsem to nevzdal a daří se Zvláště některé prosím : Ozvěte se !!!! Testrů není nikdy dost .
    PS: Ještě na závěr , ozval se mi nějakej kluk , že taky tvoří aktivitu . ostatním to nedopuručuji , protože Editor je pěkně vyčuranej , musíte dodržet pár pravidel (viď Jendo ) , a já s editorem už umím ! Začal sem jak Jenda , zezačátku ze zvědavosti , později už naostro . Až budu doma , ukážu nějaké screeny

Tramvaje T3 - to pravé tramvajové
  2. Intouro
    Uživatel

# 11. 6. 2009 17.51 | Odpovědět Windows XP MSIE 6.0
    Zde máte info o první aktivitě z mé dílny
    Název : Záloha na lince 4
    Délka : cca. 1h
    Začátek : Pavlovičky , ostavná kolej (vééélmi netradiční )
    Konec : RUBIK F (opět netradiční )
    Screeny
    Zde začátek na Pavlovičkách - odjezd 251 v 17:54

Momentka z mostu nad kolejemi ČD

A nakonec RUBIK (za chvíli bude 19:00 , RUBIk se začne teprve plnit , ale nějaké vozy tam asi přibudou )

Aktivita bude kapku unreal , ale mohla by se líbit , obzlášť kvůli jedné události na Koruně , která zatím nebyla v Olmiku publikována , a ani nevím , jestli by to tak šlo ale berme to sportovně
    Ještě dotaz pro olomoucké : Bývá odpoledne před sedmou RUBIk hodně plný ? Šiklo by se foto , ale stačí slovy .
    Stačí už jen doladit traffic , který si dělá co chce

3. Rem
    Uživatel

Věk: 28
    Založeno: 24. 12. 2008 15.38
    # 12. 6. 2009 19.35 | RE: Aktivity pro Olomouc od Intoura | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.11
    Nikdo se k tomu nemá...

Z Olmiku sice nejsu ale bajvočko: Záloha bývá cca 6 - 8 vozů, ve všední den kolem 19. hodiny zatahují do vozovny soupravy a další se rozpojují. Takže pokud to chceš (un)real, na rubik dej cca 12 - 16 tramek a pár jich hod i k dílnám. Pokud to chceš unreal tak je uplně jedno kolik toho kam zaparkuješ.

Zajímavosti nejen z MHD
  4. wockow
    Uživatel

Věk: 28
    Založeno: 28. 1. 2009 10.37
    # 12. 6. 2009 22.46 | Odpovědět Windows Vista Firefox 3.5
    jako tester musí říct, že se nejedná o unreal jako že tam bude jezdit něco nereálného. Provoz a řazení tramvají je shodne, nejsem olomoucak takže to netvrdím 100%, ale jsou tam jedna možná dvě situace, které by si asi nemohl nikdy nikdo dovolit. Ale nechejte se překvapit.
    když se kukneš na mapy od googlu, tak je tam docela vidět kolik těch tramvajek na rubiku stojí, řekl bych že by to mohlo být tak nějak i kolem podvečera

Wockow
  5. mstsolomouc
    Administrátor

Věk: 31
    Založeno: 5. 11. 2007 23.52
    # 16. 6. 2009 10.53 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.0.11
    Intouro napsal:
    Ještě dotaz pro olomoucké : Bývá odpoledne před sedmou RUBIk hodně plný ? Šiklo by se foto , ale stačí slovy. Stačí už jen doladit traffic , který si dělá co chce
    V Olomouci je 60 tramvají, na RUBIK se jich vejde kolem 36 kusů T3. Zbytek je v hale a v prostoru vozovny. Zkus dát na RUBIK víc jak 6 vozů a uvidíš co ti bude MSTS dělat... pokud teda nevlastníš PC v NASA. Já musím myslet i na lidi, kteří mají slabej PC a nemůžu tam nacpat 20 modelů, které mají každý přes 10 000 polygonů... pro srovnání: třeba budova vozovny má jen 18 polygonů... Zkusím se Pikka zeptat, zda by neudělal nějaké očesané modely, které by se daly naskládat jako loose consist. Uvidím co vymyslíme.
    PS: Rubik se plní odzadu, tedy končit na koleji F je málo pravděpodobné, ale to už je na tobě, reálné aktivity tady dělám já . PS 2: aktivita je v PD předpokládám (podle času odjezdů atd), jaktože tam jsou sóla??? Dvojice jezdí až do 18:30 - pak se postupně rozpojují dle pravidel, která ti klidně sdělím. Ale rozhodně odjezd 17:54 z Pavloviček je souprava... Leda že jezdíš o velkých prázninách, to se jezdí dle normálního JŘ ale se soly (viz aktivita kde jedete s Hornabech na lince 4 a potkáváte sola na lince 6).

Admin Jenda MSTS.
    Nepodepsané příspěvky budou smazány!
  6. Intouro
    Uživatel

# 16. 6. 2009 16.55 | Odpovědět Windows XP MSIE 6.0
    mstsolomouc napsal:
    jaktože tam jsou sóla???

No, abych pravdu řekl , hledat traffic v seznamu trafficů a najít ten správný mi činí největší obtíže Sem rád , kdy najdu sólo , přestože tam kolikrát nenajdu nic , takže musím složitě improvizovat
    Ještě to prokunzultuju s mozkem až se mi nebude chtít spát Momentálně musím dělat školu , ovšem na MSTS také dojde
    PS: Nehodlám strávit prázdniny u PC Já měl v plánu je strávit v kabině trolejbusu

7. Intouro
    Uživatel

# 23. 6. 2009 17.20 | Odpovědět Windows XP MSIE 6.0
    Možná se někteří diví , čím to , že aktivita stále nevyšla , dokonce se mi na mailu množí dotazy jestli na ní vůbec pracuji ? To mě teda dokáže pěkně naštvat
    Vím , že Jenda tvoří aktivity nějakou dobu ... a tak si asi myslí , že přijdu já a aktivita bude za dva dny venku ... to se ovšem MÝLÍTE ! Ono je to fakt záhul ... Jendovi se vůbec nedivím ... Je pravda . že na aktivitě se asi týden nepracuje , ovšem to neznamená , že se nic nedělá ! Já momentálně trénuji s editorem na Ově , a zkouším , cosi můžu dovolit v rámci MSTS ... Tento týden plánuji se k aktivitě vrátit z5 , a dokončit ji ... tento týden škola končí ... poslední dobou trávím na PC hodně času , a to se nelíbí ani mě ... je pravda , že občas zajdu na pokec do trolejbusu ... ten kdo tady poučuje a "buzeruje" kdy už to bude hotové , by měl sednout k editoru , a taky sám něco vytvořit ... Konec hlášení

8. Intouro
    Uživatel

# 26. 6. 2009 9.45 | Odpovědět Windows XP MSIE 6.0
    Dávám další screenky ze Zálohy na lince 4
    Délka aktivity se vyšplhala na 1 hodinu
    Jenda mě sice ukamenuje , že tam nejsou sóla , ale jinak na ostatních d-6 už jsou

Už pouze ukočírovat d-1 na hlavasu a můžu to rozesílat testrům .
    Kdo by byl zvědavý , tak příští aktivita ( pokud se ještě do nějaké pustím ) bude Konec školního roku na lince 2 ... ale ta dvojka ještě není úplně jistá ...

9. Vlada211
    Uživatel

Věk: 25
    Založeno: 13. 3. 2008 21.17
    # 8. 8. 2009 13.59 | Jakto je | Odpovědět Windows Vista Firefox 3.5.2
    Ahoj intouro jak je to s těmi slibovanými aktivitami???
  10. Intouro
    Uživatel

# 8. 8. 2009 18.42 | Odpovědět Windows XP MSIE 6.0
    Vlada211 napsal:
    Ahoj intouro jak je to s těmi slibovanými aktivitami???

Aktivita je vlastně hotová , akorát jeden kurz si dělá co chce . Zkusím to ještě po aktualizaci 5 nějak pořešit , rozešlu testrům a když to dopadne dobře , zveřením ji .

11. Vlada211
    Uživatel

Věk: 25
    Založeno: 13. 3. 2008 21.17
    # 8. 8. 2009 18.46 | Odpovědět Windows Vista Firefox 3.5.2
    Intouro napsal:
    aktualizaci 5 nějak pořešit , rozešlu testrům a když to dopadne dobře , zveřením ji .

máš icq rád ti poradím:)
  12. petr95
    Uživatel

Založeno: 29. 11. 2008 16.39
    # 10. 8. 2009 0.35 | Odpovědět Windows Vista Opera 9.63
    Intouro napsal:
    Aktivita je vlastně hotová , akorát jeden kurz si dělá co chce

To mě taky. Zkuz ho vytvořit znova
  13. David199811
    Uživatel

Věk: 47
    Založeno: 13. 12. 2009 11.20
    # 6. 5. 2010 14.37 | Odpovědět Windows XP Firefox 3.6.3
    Je už aktivita hotová? jestli jo pošli mi ji prosím na e-mail: DajaKrejcik@seznam.cz

Fórum o tramvajové trati MSTS MHD OLOMOUC -> 3. Aktivity k trati MSTS MHD OLOMOUC1 - vaše postřehy -> Aktivity Intouro

Tagy:

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo pětset padesát osm:
*1**2**3**4**5**6**7**8**9**10**11**12**13**14**15**16**17**18**19**20**21**22*

Přihlášení: Login Heslo