Fórum o tramvajové trati MSTS MHD OLOMOUC -

**********Svůj dotaz zařaďte prosím do nějakého již vytvořeného tématu, nová témata a nepodepsané příspěvky budou kvůli přehlednosti smazána!**********

Fórum o tramvajové trati MSTS MHD OLOMOUC -> 4. Aktivity k trati MSTS MHD OLOMOUC2 - vaše postřehy -> Tvoříme nové aktivity

Předchozí | 1, 2

1. mstsolomouc
    Administrátor

Věk: 31
    Založeno: 5. 11. 2007 23.52
    # 7. 5. 2013 9.16 | Odpovědět Windows 7 Firefox 20.0
    pepa napsal:
    ve středu je v idosu napsáno, že 6 nejezdí, ale ve služebních řádech nic takového zapsané není
    Není to náhodou tím, že ve středu je svátek a jezdí se podle neděle? Služební jízdní řády na webu MSTS OLOMOUC už neplatí, takže je na tobě, zda se budeš řídit IDOSEM či služebáky.

Admin Jenda MSTS.
    Nepodepsané příspěvky budou smazány!
  2. pepa
    Uživatel

Věk: 16
    Založeno: 9. 1. 2013 18.05
    # 7. 5. 2013 17.46 | Odpovědět Windows 7 Chrome 26.0.1410.64
    mstsolomouc napsal:
    Není to náhodou tím, že ve středu je svátek a jezdí se podle neděle? Služební jízdní řády na webu MSTS OLOMOUC už neplatí, takže je na tobě, zda se budeš řídit IDOSEM či služebáky.

Aha tak to mě nenapadlo. Tak se asi budu řídit idosem protože ve služebákách nezjistím moc ty časy mimo konečné. A ta stránka na fóru(pravida pro tvorbu aktivit) už taky neplatí s těmi pauzami na točnách? 4 a 6 stojí podle idosu na Nové Ulici totiž 16 minut.
  3. mstsolomouc
    Administrátor

# 9. 5. 2013 0.07 | Odpovědět Windows 7 Firefox 20.0
    pepa napsal:
    ) už taky neplatí s těmi pauzami na točnách? 4 a 6 stojí podle idosu na Nové Ulici totiž 16 minut.
    Záleží, ve kterou denní dobu. Například kolem 7 hodiny tam mají pauzu 3 minuty. Ale když je mimo špičku přechází na 15 minutový interval, je tam pauza delší. Pokud si chcete dělat současné aktivity, musíte si údaje vyčíst z Idosu nebo ze zastávkových JŘ. Aktuální služební jízdní řády zpracované nemám a ani je nechystám.

Admin Jenda MSTS.
  4. pepa
    Uživatel

Věk: 16
    Založeno: 9. 1. 2013 18.05
    # 21. 5. 2013 17.26 | aktivita | Odpovědět Windows 7 Chrome 26.0.1410.64
    Jendo už mám aktivitu skoro hotovou mám jen 4 otázky :
    1.Jak udělat aby když jedu z výstaviště flora přede mne vjela tramvaj z náměstí hrdinů směr tržnice(já jedu taky směr tržnice) na zastávce okresní soud?
    2.Jak udělat aby linka 4 projela kolem mě na fibichové točně ona se vždy zastaví před vyhýbkou na výjezd za zastávky fibichova nástupní?
    3.Jak udělat aby linka 2 projela kolem mě na točně v fibichově(já stojím na vnější koleji a 2 přijede po mě a odjede přede mnou?
    4.Jak s hlášením(jestli to mám udělat já tak neumím totiž udělat hlášení soubor .hla)
    To je vše až na tyto 4 věci mám vše hotové.
    Promiň že se pořád ptám , ale rád bych taky tvořil nějaké aktivity.
  5. mstsolomouc
    Administrátor

# 27. 5. 2013 19.20 | Odpovědět Windows 7 Firefox 21.0
    1. Dost těžko. Neznám podrobnosti aktivity, ale když by to bylo první kolo, musela by ta tramvaj mít začátek jízdy o 1 sec menší než začíná hráč a pak mít někde čekající bod (před Okresním soudem třeba). Pak by měla přednost před hráčem. Ale ty bys musel na návěstidle u soudu čekat, až by tato odjela z Tržnice za další návěstidlo...
    2. Viz předchozí, ale nefunguje to vždy. Existuje spousta fíglů, musíš zkoušet a zkoušet.
    3. To asi nepůjde... Nevím, o kolikáté se jedná kolo, ale hráčova trasa má vždy přednost, musely by se použít zase různé fígle, ale jejich vysvětlení by bylo dost složité.
    4. Hlášení je pro všechny linky již vytvořeno, použij již hotové. Jinak se soubor *hla otevře v poznámkovém bloku a pak už princip chytrý hráč pochopí.

Admin Jenda MSTS.

Předchozí | 1, 2

Fórum o tramvajové trati MSTS MHD OLOMOUC -> 4. Aktivity k trati MSTS MHD OLOMOUC2 - vaše postřehy -> Tvoříme nové aktivity

Tagy:

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo devětset šedesát devět:
*1**2**3**4**5**6**7**8**9**10**11**12**13**14**15**16**17**18**19**20**21**22*

Přihlášení: Login Heslo